Pentax Zoom 105-R
89,00€
STAV 9.5/10 – Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný, na svojom tele neobsahuje takmer žiadne znaky opotrebovania.
🔋 2x CR123A, ktoré sú súčasťou balenia.
🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu.
🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou.
⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu.
✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami.
Filmy k fotoaparátu nájdeš tu.
Manuál k fotoaparátu nájdeš tu.
| Značka | Pentax |
|---|---|
| Posúvanie a prevíjanie filmu | Automatické |
| Objektív | 38-105mm f/4-7.8 (11 členov v 9 skupinách) |
| Ohnisko | Zoom |
| Ostrenie | Automatické. Minimálna ostriaca vzdialenosť 0.75m |
| Expozičné režimy | Automatický |
| Samospúšť | Áno, 12 sekúnd |
| Blesk | Interný blesk |
| DX kód | Automatické nastavenie citlivosti filmu ISO 25-3200 |
| Veľkosť filmu | 135 |
| Rozmery | 144 x 83 x 67 mm, 480g |
Nie je na sklade
Možno by sa Vám páčilo…
35mm Kodak Ultra Max 400-36
KODAK CR123A BATÉRIA
Nový rad batérii KODAK implementuje špecializovanú technológiu, ktorá poskytuje plnohodnotný výkon fotoaparátu. Vďaka dlhoročnej histórii spoločnosti Kodak v oblasti technológií, sú tieto batérie navrhnuté pre elektronické zariadenia s vysokým odberom. Batérie Kodak poskytujú optimálny výkon v extrémnych podmienkach a sú ideálnym spoločníkom pre profesionálnych fotografov, ktorí vyžadujú plný výkon kdekoľvek a kedykoľvek. Pri správnom skladovaní je živnostnosť batérii Kodak až 15 rokov a sú plne funkčné pri teplotách od -40°C do 60°C.
35mm Kodak Gold 200-36
VARTA CR123A BATÉRIA
VARTA ponúka najkomplexnejší prémiový sortiment špeciálnych lítiových a alkalických batérií na trhu. Spĺňajú všetky požiadavky pre plnohodnotné využívanie fotoaparátov alebo bleskov, ale aj smart produktov, medicínskych zariadení a širokej škály elektronických zariadení. Sú skvelým riešením pre prístroje s vysokou spotrebou energie. Batérie VARTA Lithium zvládajú teploty od -20°C až do +60°C. Pri správnom skladovaní garantuje technológia VARTA Lithium životnosť batérii až do 10 rokov.



















