Zobrazených 1–12 z 113 výsledkov

Zobraziť filter
Zobraziť 9 24 36

Lomography ActionSampler

29,00 (24,17 bez DPH)
ActionSampler je jedným z rodiny fotoaparátov Lomography pre 35mm kinofilm. Ako iste vieš značka lomography má rada experimenty a inak to nieje ani pri tomto kúsku. ActionSampler rozdelí jeden moment na 4 snímky pomocou 4 šošoviek a spojí ich na jedno filmové políčko 35mm filmu. Šošovky nesnímajú súčasne naraz ale s oneskorením 0,66 sekundy, každým stlačením spúšte dostane malý kúsok svetla presne jedna štvrtina políčka tvojho filmu čo spôsobí efekt mini-filmu na jednej fotografii.

Olympus µ[mju:] II – strieborný

349,00375,00
Tento legendárny fotoaparát bol predstavený v sérii Olympus Stylus Epic roku 1997. Patrí medzi point and shoot kategóriu od spoločnosti Olympus. Sslovil nadšencov a profesionálov, ktorí chcú mať fotoaparát vždy po ruke. µ[mju:] II s pevným objektívom 35 mm f / 2,8 dokáže zaostrovať už od 35 centimetrov čo je pri fotoaparátoch tohto typu nezvyčajné. Aktívny trojbodový automatický expozičný systém je na tomto fotoaparáte pomerne sofistikovaný a zvláda si poradiť s náročnými situáciami. Napríklad so správnym zaostrením, ak je namierené na dvoch ľudí, kde je medzi objektmi medzera - µ[mju:] II túto situáciu zvláda s ľahkosťou. Olympus mju II pred rozbitím chráni kvalitné spracovanie tela a váš film vďaka jeho tesneniu a izolácii nepoškodí ani voda, ktorá by sa na fotoaparáte mohla ocitnúť. Ovládanie fotoaparátu je intuitívne a veľmi jednoduché, dokážete si zapínať a vypínať blesk či zvoliť niekoľko módov ktoré ti pomôžu predísť efektu červených očí či umožnia fotografovať pri nižšej svetelnosti s dlhším časom. 🔋 1x CR123A, ktorá je súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami.

Olympus µ[mju:] II – strieborný s pôvodnou krabičkou

390,00420,00
Tento legendárny fotoaparát bol predstavený v sérii Olympus Stylus Epic roku 1997. Patrí medzi point and shoot kategóriu od spoločnosti Olympus oslovil nadšencov a profesionálov, ktorí chcú mať fotoaparát vždy po ruke. Mju II s pevným objektívom 35 mm f / 2,8 dokáže zaostrovať už od 35 centimetrov čo je pri fotoaparátoch tohto typu nezvyčajné. „Aktívny trojbodový“ automatický expozičný systém je na tomto fotoaparáte pomerne sofistikovaný a zvláda si poradiť s náročnými situáciami ako napríklad so správnym zaostrením, ak je namierené na dvoch ľudí, kde je medzi objektmi medzera. Μju II túto situáciu zvláda s ľahkosťou. Olympus mju ll pred rozbitím chráni kvalitné spracovanie tela a tvoj film nepoškodí ani voda, ktorá by sa na fotoaparáte mohla ocitnúť vďaka jeho tesneniu a izolácii. Ovládanie fotoaparátu je intuitívne a veľmi jednoduché, dokážete si zapínať a vypínať blesk či zvoliť niekoľko módov, ktoré ti pomôžu predísť efektu červených očí či umožnia fotografovať pri nižšej svetelnosti s dlhším časom. 🔋 1x CR123A, ktorá je súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami.

Olympus µ[mju:] V

229,00
Olympus µ[mju:] V patrí do známej rodiny Olympus µ[mju:]. Bol jednou z posledných verzií série 35mm analógových fotoaparátov Mju a to vyrobenou v roku 2002. Dalo by sa ho označiť aj ako krížencom medzi filmovým a digitálnym svetom. Na prvý pohľad očarí svojim strieborným chrómovým telom, ktorý odolá aj daždivému počasiu, no do oka padne aj veľký ovládací panel na zadnej strane. Objektív sa pýši ohniskom 38-105mm s clonou f/5.6-11.3 a jeho 8-prvkový objektív zaručuje skvelú kvalitu fotografií. Ide o pravdepodobne najmenší filmový fotoaparát s 3 násobným zoomom. O ostrosť snímkov sa postará automatický 11 bodový autofocus s infračerveným svetlom. Rýchlosť uzávierky sa nastavuje automaticky podľa svetelných podmienok medzi 4s - 1/570s. Olympus µ[mju:] V je plne automatický, takže je ideálny aj pre začiatočníkov, ktorí chcú siahnúť po kvalitnom fotoaparáte. STAV 9.5/10 –  Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný a nemá takmer žiadne kozmetické nedostatky. 🔋 1x CR2, ktorá je súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami.

Lomography Fisheye No.2 35mm

59,00 (49,17 bez DPH)
Lomography Fisheye No.2 je kompaktný 35mm filmový fotoaparát, ktorý má pevný 10mm objektív s clonou f/8. Kruh je väčší ako výška 35 mm filmu, takže výsledkom je fotografia s orezanou hornou a spodnou časťou. Lomography Fisheye No.2 ti ponúka istú intimitu a iný pohľad na svet. Vydaj sa na fotografické dobrodružstvo s rybím okom! Rybie oko vytvára skutočne jedinečné fotografie, vďaka 170-stupňovému uhlu záberu ti nič neunikne. Výsledkom sú širokouhlé fotografie v kruhovom skreslenom zobrazení. Fotoaparát sa dodáva s odnímateľným hľadáčikom ktorý kopíruje šírku a kompozíciu záberu, pomáha ti vytvoriť predstavu ako záber bude vyzerať.  Fotoaparát má rýchlosť uzávierky 1/100 sekundy vo väčšine podmienok snímania, taktiež disponuje režimom Bulb pre dlhé expozície. Medzi ďalšie funkcie patrí možnosť viacnásobnej expozície. Viacnásobná expozícia (MX) je jednou z charakteristických funkcií spoločnosti Lomography a zvyčajne sa ponúka na fotoaparátoch vo vyššom cenovom rozpätí. Prepínač dvojitej expozície sa nachádza aj na hornej strane fotoaparátu, vedľa elegantného vylisovaného kraba. Otázka je čo má krab spoločné s fotografovaním ? No predsa cvaká!  Umožňuje robiť zábery z zblízka, tvárou v tvár, jednou rukou. Je dostatočne malý a ľahký, aby sa zmestil do väčšieho vrecka. To znamená, že keď je uzávierka plne mechanická, fotoaparát bude fungovať bez batérie, pokiaľ nebudete potrebovať vstavaný blesk. Malý, ľahký, jednoduchý a takmer nezničiteľný fotoaparát, ktorý môžeš mať so sebou na nepredvídateľné dobrodružstá. Znie to ako výzva, ale dobrodružstvo do doslova je! Lomography Fisheye 2 používa na prevádzku blesku jednu AA batériu.

Olympus µ[mju:] II – čierny s pôvodnou krabičkou

389,00449,00
Tento legendárny fotoaparát bol predstavený v sérii Olympus Stylus Epic roku 1997. Patrí medzi point and shoot kategóriu od spoločnosti Olympus oslovil nadšencov a profesionálov, ktorí chcú mať fotoaparát vždy po ruke. Mju ii s pevným objektívom 35 mm f / 2,8 dokáže zaostrovať až na 35 centimetrov čo je pri fotoaparátoch tohto typu nezvyčajné. „Aktívny trojbodový“ automatický expozičný systém je na tomto fotoaparáte pomerne sofistikovaný a zvláda si poradiť s náročnými situáciami ako napríklad so správnym zaostrením, ak je namierené na dvoch ľudí, kde je medzi objektmi medzera. Μ-II túto situáciu zvláda s ľahkosťou. Olympus mju ll pred rozbytím chráni kvalitné spracovanie tela a váš film nepoškodí ani voda ktorá by sa na fotoaparáte mohla ocitnúť vďaka jeho tesneniu a izolácii. Ovládanie fotoaparátu je intuitívne a veľmi jednoduché, dokážete si zapínať a vypínať blesk či zvoliť niekoľko módov ktoré Vám pomôžu predísť efektu červených očí či umožnia fotografovať pri nižšej svetelnosti s dlhším časom. Fotoaparát je zabalený v pôvodnej originálnej krabičke. 🔋 1x CR123A, ktorá je súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami.

Canon Prima Zoom 76 s pôvodnou krabičkou

149,00
Canon Prima Zoom 76 je kompaktný analógový fotoaparát pre 35mm kinofilm. Tento model sa vyznačuje vynikajúcou kvalitou objektívu, užívateľsky prívetivým dizajnom a vynikajúcim pomerom ceny a výkonu. Objektív 38-76 mm f/4,2-7,8 s 2-násobným zoomom využíva asférický prvok na korekciu aberácie a 3-bodový AiAF zaisťuje správne zaostrenie aj bez objektu v strede kompozície. Veľký hľadáčik s reálnym obrazom sa ľahko používa aj s okuliarmi a nadrozmerný volič režimov ovláda päť režimov snímania. Výsledkom je veľmi ľahko použiteľný fotoaparát, ktorý vytvára snímky vynikajúcej kvality. Po vypnutí fotoaparátu sa objektív úplne zasunie, čím sa telo stane plochým a veľmi kompaktným. STAV 9.5/10 –  Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný a nemá takmer žiadne kozmetické nedostatky. Súčasťou balenia je pôvodná krabička fotoaparátu. 🔋 1x CR123A, ktoré sú súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami.

Canon Prima Super 115u

139,00
Canon Prima Super Zoom 115u prináša nové kreatívne možnosti každému, koho láka analógová fotografia. Uspokojí ako začiatočníka, tak aj profesionála. S týmto plno automatickým fotoaparátom sa netreba o nič starať, a preto sa môžeš plno sústrediť na zachytenie tých najpodstatnejších momentov. Prima Super disponuje so zoomovým objektívom s ohniskovou vzdialenosťou 38-115mm a clonou f/4.6-8.5. Blesk je plno automatický, takže dokáže zachytiť momenty aj v horších svetelných podmienkach. Nechýba taktiež funkcia s odstraňovaním červených očí. Okrem automatického navýjania filmu má Prima Super taktiež automatickú expozíciu s uzávierkou o rýchlosti 1/8 - 1/500s a dokáže rozoznať film v rozsahu ISO 50-1600. Zaujímavou funkciou tohto fotoaparátu sú taktiež kreatívne programy - portrét, makro, nočný snímok a šport. STAV 9/10 -  Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný a má len drobné kozmetické nedostatky. 🔋 1x CR2, ktorá je súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami.

Olympus SUPERZOOM 80G s pôvodnou krabičkou

159,00

Fotoaparát na 35mm kinofilm Olympus SUPERZOOM 80G predstavila spoločnosť Olympus Optical Co. v roku 2002. SUPERZOOM 80G je najlepším pomerom ceny a výkonu. Ponúka vynikajúcu kvalitu a jednoduché použitie. Je vybavený zoom objektívom s ohniskom 38 - 80 mm a clonou f/4,5-f/8,9, ktorý disponuje systémom presného automatického zaostrovania. V jeho funkciách nájdeme tiež širokú škálu režimov vrátane červených očí alebo nočného režimu. Vo svojom štýlovom, kompaktnom tele má taktiež zabudovaný výkonný blesk.

STAV 9/10 –  Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný a na svojom tele obsahuje minimálne znaky opotrebovania. Balenie obsahuje pôvodnú krabičku. 🔋 1x CR123A, ktorá sje súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami.

Lomography Konstruktor Flash DIY 35mm Camera

39,00 (32,50 bez DPH)
S Konstruktor Flash od Lomography môže byť zážitok z fotografovania ešte fascinujúcejší, keď vyfotíš film na fotoaparáte, ktorý si vlastnoručne postavíš. Vďaka tomu prehĺbiš svoje predstavy o tom, ako funguje zrkadlovka a čo všetko to obnáša. Fotoaparát je určtený pre 35mm kinofilm. Fotoaparát disponuje objektívom s ohniskovou vzdialenosťou 50mm a clonou f/10. Súčasťou balenia je všetko čo budeš k stavbe potrebovať ako napríklad manuál či skrutkovač. Predná strana fotoaparátu Konstruktor je pomerne jednoduchá. Na bočnej strane v oblasti objektívu sú dva ovládacie prvky. Jeden ovládač ti umožňí natiahnuť uzávierku a druhý nastaví rýchlosť uzávierky, ktorá ponúka dva režimy - dlhý a klasický 1/80 sec. Zaujímavosťou je zrkadlová zostava, ktorá využíva hľadáčik pri pohľade zhora, ako to používali staršie zrkadlovky v dobách keď sme nepoznali hľadáčik v dnešnej podobe. Lomography Konstructor je určite skvelý darček pre fotografov či domácich majstrov!

Canon AF35M II

159,00
STAV 9.5/10 –  Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný a nemá takmer žiadne kozmetické nedostatky. 🔋 2x AA, ktoré sú súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami. Manuál k fotoaparátu nájdeš tu. Filmy k fotoaparátu nájdeš tu.
ciernobiely
Zavrieť

Lomography Simple Use Reloadable Camera + Čiernobiely film 400-36

24,95 (20,79 bez DPH)
Na prvý pohľad jednorazový Lomography fotoaparát nabitý filmom Lomography Lady Grey 400-36. Táto kombinácia tvoje zábery naplní noblesnou nostalgiou a zároveň z nich budeš cítiť istú špinavosť čiernobielej rockandrollovej doby. Avšak, po jeho vyfotení ho môžeš nabiť akýmkoľvek ďalším 35mm filmom znova a znova. Tým získaš estetiku jednorazového foťáku 80.rokov bez tvorby odpadu a to dokonca v kombinácii s tvojím obľúbeným filmom. Tento cenovo dostupný doplnok k tvojmu analógovému arzenálu sľubuje nekonečné experimentovanie. Fotoaparát je primárne nastavený na citlivosť filmu 400 a tak odporúčame používať filmy s citlivosťou 400, prípadne vyššou.