Zobrazených 1–36 z 170 výsledkov

Zobraziť filter
Zobraziť 9 24 36

Minolta PROGRAM AF 4000

19,90
STAV 8/10 –  Všetky funkcie sú plne funkčné. Bol málo používaný a môže obsahovať kozmetické nedostatky. 🔋 4x AA, ktoré nie súčasťou balenia. 🧼 Prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu. Manuál k blesku nájdeš tu.

MINULLE CHAIN* for point-and-shoot

19,90
Nájsť vhodný popruh na fotoaparát, ktorý bude praktický a zároveň estetický bola vždy naozaj veľmi ťažká misia. Preto sme sa s ňou rozhodli popasovať a v spolupráci s dizajnérkou Vivien Babicovou sme priniesli MINULLE CHAIN, na ktorom si veľmi jednoducho nastavíš dĺžku a pripevníš na akýkoľvek point-and-shoot fotoaparát.
 • Určený pre kompaktné fotoaparáty - point-and-shoot
 • Najkratšia dĺžka popruhu (-+10% ) - 45 cm
 • Najdlhšia dĺžka popruhu (-+ 10%) - 90 cm
 • Uzol na oboch stranách pre skrátenie popruhu.
 • Posúvny stopper pre pritiahnutie popruhu k telu.
 • Popruh je vyrobeny zo 100% polyesteru s reflexnym vláknom.
 • Oválna karabínka z nemagnetického kovu pre rýchle odopnutie fotoaparátu od popruhu.
 • Univerzálne pripevnenie ku väčšine point-and-shoot fotoaparátov.
 • Vyrobené na Slovensku.

MINULLE CHAIN* for SLR cameras

29,90 (24,92 bez DPH)
Nájsť vhodný popruh na fotoaparát, ktorý bude praktický a zároveň estetický bola vždy naozaj veľmi ťažká misia. Preto sme sa s ňou rozhodli popasovať a v spolupráci s dizajnérkou Vivien Babicovou sme priniesli MINULLE CHAIN, na ktorom si veľmi jednoducho nastavíš dĺžku a pripevníš na akúkoľvek zrkadlovku.
 • Určený pre zrkadlovky - SLR fotoaparáty
 • Najkratšia dĺžka popruhu - 92cm
 • Najdlhšia dĺžka popruhu - 167cm
 • Posúvny stopper pre úpravu dĺžky popruhu.
 • Popruh je vyrobený zo 100% polyesteru - upcyklovaný z bezpečnostných pásov auta.
 • Kovová karabínka na oboch stranách pre rýchle odopnutie popruhu od fotoaparátu.
 • Univerzálne pripevnenie k väčšine zrkadloviek.
 • Vyrobený na Slovensku.

Lomography ActionSampler

29,00 (24,17 bez DPH)
ActionSampler je jedným z rodiny fotoaparátov Lomography pre 35mm kinofilm. Ako iste vieš značka lomography má rada experimenty a inak to nieje ani pri tomto kúsku. ActionSampler rozdelí jeden moment na 4 snímky pomocou 4 šošoviek a spojí ich na jedno filmové políčko 35mm filmu. Šošovky nesnímajú súčasne naraz ale s oneskorením 0,66 sekundy, každým stlačením spúšte dostane malý kúsok svetla presne jedna štvrtina políčka tvojho filmu čo spôsobí efekt mini-filmu na jednej fotografii.

Lomography Fisheye No.2 35mm

59,00 (49,17 bez DPH)
Lomography Fisheye No.2 je kompaktný 35mm filmový fotoaparát, ktorý má pevný 10mm objektív s clonou f/8. Kruh je väčší ako výška 35 mm filmu, takže výsledkom je fotografia s orezanou hornou a spodnou časťou. Lomography Fisheye No.2 ti ponúka istú intimitu a iný pohľad na svet. Vydaj sa na fotografické dobrodružstvo s rybím okom! Rybie oko vytvára skutočne jedinečné fotografie, vďaka 170-stupňovému uhlu záberu ti nič neunikne. Výsledkom sú širokouhlé fotografie v kruhovom skreslenom zobrazení. Fotoaparát sa dodáva s odnímateľným hľadáčikom ktorý kopíruje šírku a kompozíciu záberu, pomáha ti vytvoriť predstavu ako záber bude vyzerať.  Fotoaparát má rýchlosť uzávierky 1/100 sekundy vo väčšine podmienok snímania, taktiež disponuje režimom Bulb pre dlhé expozície. Medzi ďalšie funkcie patrí možnosť viacnásobnej expozície. Viacnásobná expozícia (MX) je jednou z charakteristických funkcií spoločnosti Lomography a zvyčajne sa ponúka na fotoaparátoch vo vyššom cenovom rozpätí. Prepínač dvojitej expozície sa nachádza aj na hornej strane fotoaparátu, vedľa elegantného vylisovaného kraba. Otázka je čo má krab spoločné s fotografovaním ? No predsa cvaká!  Umožňuje robiť zábery z zblízka, tvárou v tvár, jednou rukou. Je dostatočne malý a ľahký, aby sa zmestil do väčšieho vrecka. To znamená, že keď je uzávierka plne mechanická, fotoaparát bude fungovať bez batérie, pokiaľ nebudete potrebovať vstavaný blesk. Malý, ľahký, jednoduchý a takmer nezničiteľný fotoaparát, ktorý môžeš mať so sebou na nepredvídateľné dobrodružstá. Znie to ako výzva, ale dobrodružstvo do doslova je! Lomography Fisheye 2 používa na prevádzku blesku jednu AA batériu.

Minolta 35-80mm f/4-5.6 Power Zoom AF

59,00
STAV 10/10 –  Produkt je nový a nebol nepoužívaný. Všetky funkcie sú plne funkčné. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu. Manuál je súčasťou balenia.

Minolta PROGRAM AF 4000

19,90
STAV 8/10 –  Všetky funkcie sú plne funkčné. Bol málo používaný a môže obsahovať kozmetické nedostatky. 🔋 4x AA, ktoré nie súčasťou balenia. 🧼 Prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu. Manuál k blesku nájdeš tu.

Olympus OM-2 SP + Tokina RMC II 24mm f/2.8

299,00
STAV 8/10 – Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol málo používaný, na svojom tele obsahuje znaky opotrebovania. 🔋 2x LR44, ktoré sú súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami. Video manuál k fotoaparátu nájdeš tu. Filmy k fotoaparátu nájdeš tu.

Minolta PROGRAM 1800 AF s originálnym balením

19,90
STAV 10/10 –  Produkt je nový a nebol nepoužívaný. Všetky funkcie sú plne funkčné. 🔋 4x AA, ktoré nie súčasťou balenia. 🧼 Prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu. Manuál k blesku nájdeš tu.

Minolta BP-S1 AA Battery Pack

29,00
Battery grip pre fotoaparát Minolta Vectis S-1 STAV 10/10 –  Produkt je nový a nebol nepoužívaný. Všetky funkcie sú plne funkčné. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu.  

Minolta PROGRAM 2800 AF s originálnym balením

19,90
STAV 10/10 –  Produkt je nový a nebol nepoužívaný. Všetky funkcie sú plne funkčné. 🔋 4x AA, ktoré nie súčasťou balenia. 🧼 Prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu. Manuál k blesku nájdeš tu.

Olympus AF-10

149,00
STAV 9.5/10 –  Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný, na svojom tele neobsahuje takmer žiadne znaky opotrebovania. 🔋 2x AA, ktoré sú súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami. Manuál k fotoaparátu nájdeš tu. Filmy k fotoaparátu nájdeš tu.

Olympus Infinity Twin

119,00
STAV 9/10 –  Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný, na svojom tele obsahuje minimálne znaky opotrebovania. 🔋 2x CR123A, ktoré sú súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami. Manuál k fotoaparátu nájdeš tu. Filmy k fotoaparátu nájdeš tu.

Minolta 28-80mm f/3.5-5.6 AF Zoom s originálnym balením

59,00
STAV 10/10 –  Produkt je nový a nebol nepoužívaný. Všetky funkcie sú plne funkčné. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu. Manuál je súčasťou balenia.

Olympus µ[mju:] II – strieborný

349,00389,00
🔋 1x CR123A, ktorá je súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami.

Ricoh RZ-105 Zoom Date

79,00
STAV 9/10 –  Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný a na svojom tele obsahuje minimálne znaky opotrebovania. 🔋 1x 2CR5, ktorá je súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami. Filmy k fotoaparátu nájdeš tu.

Lomography Konstruktor Flash DIY 35mm Camera

39,00 (32,50 bez DPH)
S Konstruktor Flash od Lomography môže byť zážitok z fotografovania ešte fascinujúcejší, keď vyfotíš film na fotoaparáte, ktorý si vlastnoručne postavíš. Vďaka tomu prehĺbiš svoje predstavy o tom, ako funguje zrkadlovka a čo všetko to obnáša. Fotoaparát je určtený pre 35mm kinofilm. Fotoaparát disponuje objektívom s ohniskovou vzdialenosťou 50mm a clonou f/10. Súčasťou balenia je všetko čo budeš k stavbe potrebovať ako napríklad manuál či skrutkovač. Predná strana fotoaparátu Konstruktor je pomerne jednoduchá. Na bočnej strane v oblasti objektívu sú dva ovládacie prvky. Jeden ovládač ti umožňí natiahnuť uzávierku a druhý nastaví rýchlosť uzávierky, ktorá ponúka dva režimy - dlhý a klasický 1/80 sec. Zaujímavosťou je zrkadlová zostava, ktorá využíva hľadáčik pri pohľade zhora, ako to používali staršie zrkadlovky v dobách keď sme nepoznali hľadáčik v dnešnej podobe. Lomography Konstructor je určite skvelý darček pre fotografov či domácich majstrov!

Olympus µ[mju:] II – strieborný s pôvodnou krabičkou

429,00
STAV 9.5/10 –  Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný a nemá takmer žiadne kozmetické nedostatky. Obsahuje funkciu Quartz Date, ktorá vyrazí dátum a čas priamo do snímky. 🔋 1x CR123A, ktorá je súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami.
ciernobiely
Zavrieť

Lomography Simple Use Reloadable Camera + Čiernobiely film 400-36

24,95 (20,79 bez DPH)
Na prvý pohľad jednorazový Lomography fotoaparát nabitý filmom Lomography Lady Grey 400-36. Táto kombinácia tvoje zábery naplní noblesnou nostalgiou a zároveň z nich budeš cítiť istú špinavosť čiernobielej rockandrollovej doby. Avšak, po jeho vyfotení ho môžeš nabiť akýmkoľvek ďalším 35mm filmom znova a znova. Tým získaš estetiku jednorazového foťáku 80.rokov bez tvorby odpadu a to dokonca v kombinácii s tvojím obľúbeným filmom. Tento cenovo dostupný doplnok k tvojmu analógovému arzenálu sľubuje nekonečné experimentovanie. Fotoaparát je primárne nastavený na citlivosť filmu 400 a tak odporúčame používať filmy s citlivosťou 400, prípadne vyššou.

Olympus SUPERZOOM 76G

149,00
STAV 9.5/10 –  Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný, na svojom tele neobsahuje takmer žiadne znaky opotrebovania. 🔋 1x CR123A, ktorá je súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami.

Pentax Zoom 105-R

89,00
STAV 9.5/10 –  Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný, na svojom tele neobsahuje takmer žiadne znaky opotrebovania. 🔋 2x CR123A, ktoré sú súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami. Filmy k fotoaparátu nájdeš tu. Manuál k fotoaparátu nájdeš tu.

Minolta Dynax 3000i + Minolta AF 35-80mm f/4-5.6

119,00
STAV 8/10 - Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný, na svojom tele obsahuje znaky opotrebovania. 🔋 1x 2CR5, ktoré sú súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami. Manuál k fotoaparátu nájdeš tu. Filmy k fotoaparátu nájdeš tu.

Canon EOS 1000F

95,00
STAV 9/10 – Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný, na svojom tele obsahuje minimálne znaky opotrebovania. 🔋 1x 2CR5, ktorá je súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami. Manuál k fotoaparátu nájdeš tu. Filmy k fotoaparátu nájdeš tu.

Canon EOS 500N Čierny

95,00
STAV 9/10 – Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný, na svojom tele obsahuje minimálne znaky opotrebovania. 🔋 2x CR123, ktoré sú súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami. Manuál k fotoaparátu nájdeš tu. Filmy k fotoaparátu nájdeš tu.

Nikon F55

69,00
STAV 9/10 – Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný, na svojom tele obsahuje minimálne znaky opotrebovania. 🔋 2x CR2, ktoré sú súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami. Manuál k fotoaparátu nájdeš tu. Filmy k fotoaparátu nájdeš tu.

Nikon F50

59,00
STAV 8/10 – Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol používaný a na svojom tele obsahuje znaky opotrebovania. 🔋 1x 2CR5, ktoré sú súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami. Manuál k fotoaparátu nájdeš tu. Filmy k fotoaparátu nájdeš tu.

Nikonos IV-A + Nikkor 35mm f/2,5 s pôvodným balením

289,00
Nikonos IV-A je jedným z poslednej generácie podvodných fotoaparátov Nikon s manuálnym zaostrovaním. Bol vyrobený v roku 1980 a je stále považovaný za jeden z najlepších podmorských fotoaparátov na 35mm film, aké boli kedy vyrobené. Tento fotoaparát ponúka masívny a jasný hľadáčik, ktorý zaručuje jednoduché komponovanie, automatické meranie svetla s automatickou expozíciou s prioritou clony, ale aj automatické a manuálne expozičné režimy. Samozrejme, tento fotoaparát je možné použiť aj na súši a obvzlášť ho odporúčame v podmienkach, kde sa očakáva nepriaznivé počasie, alebo vysoká prašnosť. Vďaka tomu je Nikonos fantastickou voľbou pre dobrodruhov, turistov, milovníkov akčných športov a každého, kto podrobuje svoj fotoaparát nástrahám svojho dobrodružného životného štýlu. Nikonos IV-A je možné doplniť o obrovskú škálu príslušenstva vrátane podvodných bleskov. Extrémne robustná konštrukcia, jednoduché ovládanie a vodotesnosť do hĺbky 50m z neho robia skutočne všestranný fotoaparát. Objektív Nikkor 35mm f/2,5, ktorý je súčasťou balenia je skvelej kvality a vynikaúcej svetelnosti, opticky aj mechanicky dokonalý. Ohnisková vzdialenosť 35mm ponúka široké zorné pole a jeho svetelnosť zaručí svetlé snímky aj hlboko pod hladinou. Objektív aj fotoaparát sú vo veľmi dobrom stave, plne funkčné a pripravené na ďalší život plný dobrodružných podmorských, ale aj suchozemských fotografií. Podľa nášho názoru ide o jeden z najkrajších foťákov, aký Nikon vyrobil a zároveň najschopnejší fotoaparát do každého počasia.  V balení fotoaparátu je pôvodná krabička s manuálom, pôvodnými dokumentami a gumenný popruh. Tesnenie pre fotenie na súši je oranžovej farby a je vložené vo fotoaparáte, tesnenie pre fotenie pod vodou je čiernenej farby, je namazané silikónom a separátne zabalené. Súčasťou balenia je tiež tuba silikónu pre pravidelnú údržbu. Fotoaprát bol v roku 2020 testovaný v tlakovej komore, ktorá simulovala hĺbku 40 metrov pod vodou po dobu 20 minút a potvrdila jeho vodotesné vlastnosti. STAV 9.5/10 –  Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný a nemá takmer žiadne kozmetické nedostatky. 🔋 2x A76, ktoré sú súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami.

Canon EOS 500N

95,00
STAV 9/10 – Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný, na svojom tele obsahuje minimálne znaky opotrebovania. 🔋 2x CR123, ktoré sú súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami. Manuál k fotoaparátu nájdeš tu. Filmy k fotoaparátu nájdeš tu.

LomoMod No.1 DIY 120 Camera

49,00 (40,83 bez DPH)
LomoMod No. 1 je fotoaparát ako žiadny iný! Je určený pre stredoformát, označovaný tiež film 120. Dodáva sa v predrezaných kusoch a musíš si ho sám poskladať aby si ho mohol začať používať. Zostavíš ho bez použitia lepidla, skrutiek alebo lepiacej pásky. Fotoaparát je dodávaný s pevným objektívom. Zaostrenie objektívu sa nedá zmeniť. Minimálna vzdialenosť od objektu je 2,5 m. S adaptérom je možné zaostrovaciu vzdialenosť posunúť na 1,5m. Súčasná verzia tejto klasiky, inšpirovaná originálom Thomasa Suttona, je možnosť dopĺňania tekutín, cez ktorú fotografuješ. Pomocou injekčnej striekačky je možné medzi fóliu a šošovku naplniť tekutinu. Len pridanie čistej vody spôsobí očarujúce snové efekty, po pridaní kvapky rozpustného potravinárskeho farbiva do zmesi vyvoláš doslova farebný chaos. Nehovoríme, že by si mal nahradiť svoj denný fotografický stuff za tento kúsok, ale LomoMod No. 1 a šošovka Sutton's Liquid-Filled Lens sú dokonalou kombináciou, ktorá ťa vytlačí z tvojej komfortnej zóny a dovolí ti experimentovať či o fotografii inak uvažovať, už len tým že fotografuješ na stredoformát ktorý má zvyčajne len 12 snímkov. Cieľom spoločnosti Lomography je byť maximálne udržateľný a ekologický, takže fotoaparát je takmer úplne recyklovateľný. Obsah balenia: 11 listov lepenkových výrezov 1 list clonových dosiek Modul šošoviek Sutton Modul clony a uzávierky 120 filmová cievka Matica statívu Hadička, ventil a striekačka Nálepky na prispôsobenie Kniha Návod na použitie

FujiFilm QuickSnap Flash 400 27EXP

17,95 (14,96 bez DPH)
Fujifilm QuickSnap patrí do kategórie kinofilmových jednorazových fotoaparátov. Rovnako ako u všetkých jednorázových fotoaparátov, aj pri QuickSnape je film už navinutý vo fotoaparáte. Quick Snap je plne automatický, preto je veľmi jednoduché ho používať. Stačí si vybrať funkciu zapnutého alebo vypnutého blesku, manuálne natiahnuť ďalší snímok, pozrieť do hľadáčika a CVAK! Kvalitný blesk je pre tento fotoaparát dôležitý, citlivosť navinutého filmu je 400 ISO, čo na rozdiel od 800 ISO fotoaparátov znamená potrebu blesku pre scénu s nízkym osvetlením. Rýchlosť uzávierky je nastavená na 1/140 sekundy. Je to však veľmi výkonné vzhľadom na clonu f/10 v kombinácii so silným bleskom, dokonca silnejším ako vo vašom smartfóne! Je vyrobený z recyklovateľného plastu a preto jeho jednorazové použitie nezaťažuje prostredie.

Lomography Simple Use Reloadable Camera + Farebný film 400-36

34,95 (29,13 bez DPH)
Na prvý pohľad jednorazový Lomography fotoaparát nabitý filmom Lomography Color Negative 400. Avšak, po jeho vyfotení máš možnosť nabiť ho akýmkoľvek ďalším 35mm filmom znova a znova. Tým získaš estetiku jednorazového foťáku 80.rokov bez tvorby odpadu a to dokonca v kombinácii s tvojím obľúbeným filmom. Tento cenovo dostupný doplnok tvojmu analógovému arzenálu sľubuje nekonečné experimentovanie. Fotoaparát je primárne nastavený na citlivosť filmu 400 a tak odporúčame používať filmy s citlivosťou 400, prípadne vyššou. Najväčšou vychytávkou sú farebné filtre pred bleskom, z ktorých máš možnosť namiešať si až 7 farebných variant. Tie z tvojej párty spravia ešte farebnejšiu spomienku a postarajú sa tak o nečakaný výsledok. Tento kúsok ponúka sústrediť sa len na vychutnávanie si zážitku, počas ktorého máš možnosť zachytiť okamih bez toho aby si sa sústredil na kvalitu.

Minolta Riva Zoom 115 EX

180,00
Minolta Riva Zoom 115 EX je plne automatický kompaktný fotoaparát na 35mm film s véčkovým dizajnom na ochranu objektívu. Tento fotoaparát je vybavený kvalitným objektívom so zoomom 38 – 115 mm, vstavaným automatickým bleskom s rôznymi režimami a samospúšťou, je spoľahlivý a ľahko sa používa. Pridanie vstavaného motora umožňuje fotoaparátu automaticky posúvať a prevíjať film za teba, čo znamená, že jediné čo musíš urobiť, je namieriť a strieľať.

🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. 🔋 CR123A, ktorá je súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu.

Canon Prima Super 130

79,00
STAV 8/10 - Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný, na svojom tele obsahuje znaky opotrebovania. 🔋 1x CR2, ktorá je súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami. Manuál k fotoaparátu nájdeš tu. Filmy k fotoaparátu nájdeš tu.

Olympus Stylus Zoom 140

189,00
STAV 8/10 - Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný, na svojom tele obsahuje znaky opotrebovania. 🔋 1x CR123A, ktorá je súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami. Manuál k fotoaparátu nájdeš tu. Filmy k fotoaparátu nájdeš tu.

Olympus Superzoom 70 S s pôvodným balením

119,00
STAV 9/10 - Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný, na svojom tele obsahuje minimálne znaky opotrebovania. 🔋 2x AA, ktoré sú súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami. Manuál k fotoaparátu nájdeš tu.

Canon Prima Super 105X

149,00
STAV 9.5/10 –  Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný, na svojom tele neobsahuje takmer žiadne znaky opotrebovania. 🔋 1x CR123A, ktorá je súčasťou balenia. 🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu. 🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou. ⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu. ✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami. Manuál k fotoaparátu nájdeš tu. Filmy k fotoaparátu nájdeš tu.