Zobrazuje sa všetkych 13 výsledkov

Zobraziť filter
Zobraziť 9 24 36
Zavrieť

Fujifilm Instax Wide Čiernobiely 10ks

12,99 (10,83 bez DPH)
FujiFilm Instax WIDE MONOCHROME (10/ks) je čiernobiely film určený pre všetky fotoaparáty Instax WIDE. Citlivosť filmu je ISO 800 a je balený v kazete, ktorá sa rovno vkladá do fotoaparátu. Efekt okamžitej fotografie ohúri každého a je to vynikajúca spomienka, ktorú si odnesiete rovno z miesta vzniku. Klasický instantný výzor lesklého filmu s bielym rámikom je výnimočná dekorácia, ktorú môžete nosiť stále so sebou alebo si ju nechať zarámovať. Kvalita filmu Instax je jasná a ostrá, preto bude vaša spomienka zachytená v autentickom a prirodzenom podaní. S vylepšenou emulziu je možné fotografovať aj v teplotách od 5°C do 40°C, preto si ho určite neváhajte zobrať aj na dovolenku, kde spomienky majú vždy výnimočnú podobu. Balenie ponúka 1 kazetu s 10 fotografiami.
Zavrieť

Fujifilm Instax Wide Film 20ks

18,99 (15,83 bez DPH)
FujiFilm Instax WIDE (20/ks) je určený pre všetky fotoaparáty Instax WIDE. Citlivosť filmu je ISO 800 a je balený v kazete, ktorá sa rovno vkladá do fotoaparátu. Efekt okamžitej fotografie ohúri každého a je to vynikajúca spomienka, ktorú si odnesiete rovno z miesta vzniku. Klasický instantný výzor lesklého filmu s bielym rámikom je výnimočná dekorácia, ktorú môžete nosiť stále so sebou alebo si ju nechať zarámovať. Kvalita filmu Instax je jasná a ostrá, preto bude vaša spomienka zachytená v autentickom a prirodzenom podaní. S vylepšenou emulziu je možné fotografovať aj v teplotách od 5°C do 40°C, preto si ho určite neváhajte zobrať aj na dovolenku, kde spomienky majú vždy výnimočnú podobu. Balenie ponúka 2x kazetu s 10 fotografiami.
Zavrieť

Fujifilm Instax Wide Film 10ks

9,99 (8,33 bez DPH)
FujiFilm Instax WIDE (10/ks) je určený pre všetky fotoaparáty Instax WIDE. Citlivosť filmu je ISO 800 a je balený v kazete, ktorá sa rovno vkladá do fotoaparátu. Efekt okamžitej fotografie ohúri každého a je to vynikajúca spomienka, ktorú si odnesiete rovno z miesta vzniku. Klasický instantný výzor lesklého filmu s bielym rámikom je výnimočná dekorácia, ktorú môžete nosiť stále so sebou alebo si ju nechať zarámovať. Kvalita filmu Instax je jasná a ostrá, preto bude vaša spomienka zachytená v autentickom a prirodzenom podaní. S vylepšenou emulziu je možné fotografovať aj v teplotách od 5°C do 40°C, preto si ho určite neváhajte zobrať aj na dovolenku, kde spomienky majú vždy výnimočnú podobu. Balenie ponúka 1 kazetu s 10 fotografiami.
Zavrieť

Fujifilm Instax Wide Čierny rám 10ks

12,99 (10,83 bez DPH)
FujiFilm Instax WIDE BLACK FRAME (10/ks) je film s čiernym rámom určený pre všetky fotoaparáty Instax WIDE. Citlivosť filmu je ISO 800 a je balený v kazete, ktorá sa rovno vkladá do fotoaparátu. Efekt okamžitej fotografie ohúri každého a je to vynikajúca spomienka, ktorú si odnesiete rovno z miesta vzniku. Klasický instantný výzor lesklého filmu s bielym rámikom je výnimočná dekorácia, ktorú môžete nosiť stále so sebou alebo si ju nechať zarámovať. Kvalita filmu Instax je jasná a ostrá, preto bude vaša spomienka zachytená v autentickom a prirodzenom podaní. S vylepšenou emulziu je možné fotografovať aj v teplotách od 5°C do 40°C, preto si ho určite neváhajte zobrať aj na dovolenku, kde spomienky majú vždy výnimočnú podobu. Balenie ponúka 1 kazetu s 10 fotografiami.
Tento produkt odosielame do 3-5 dní.
farebny
Zavrieť

Fujifilm Instax Mini Film – Čierny rám 10ks

9,99 (8,33 bez DPH)
Fujifilm Instax Mini Black vám ponúkne alternatívu ku klasickému instaxovému bielemu rámiku. So svojím elegantným čiernym rámikom vytvorí očarujúcu atmosféru v zachytených fotografiách a povznesie tak daný snímok. Tento farebný film má citlivosť ISO 800 a je balený v kazete, vďaka čomu je jednoducho použiteľný. Je vhodný do všetkých fotoaparátov Instax MINI. Jeho vylepšená emulgia zaručuje možnosť fotografovať aj v teplotách od 5°C do 40°C. Filmy Instax ponúkajú okamžitú fotografiu, ktorá nadchne každého a vytvorí tak autentickú spomienku v daný moment. Jeho čierny rámik je elegantný, preto sa hodí k fotografiám, ktoré sú tmavšie a dokonale tak vyniknú, svetlé fotografie dokáže taktiež nádherne podporiť a vytvoriť tak výnimočný kontrast. Filmy Instax odporúčame pre každú príležitosť, ktorú stojí za to zachytiť a uchovať. Balenie ponúka jednu kazetu, v ktorej získate 10 fotografií.
farebny
Zavrieť

Fujifilm Instax Mini Film 10ks

9,99 (8,33 bez DPH)
FujiFilm Instax Mini Glossy (10/PK) je určený pre všetky fotoaparáty Instax MINI. Citlivosť filmu je ISO 800 a je balený v kazete, ktorá sa rovno vkladá do fotoaparátu. Efekt okamžitej fotografie ohúri každého a je to vynikajúca spomienka, ktorú si odnesiete rovno z miesta vzniku. Klasický instantný výzor lesklého filmu s bielym rámikom je výnimočná dekorácia, ktorú môžete nosiť stále so sebou alebo si ju nechať zarámovať. Kvalita filmu Instax je jasná a ostrá, preto bude vaša spomienka zachytená v autentickom a prirodzenom podaní. S vylepšenou emulziu je možné fotografovať aj v teplotách od 5°C do 40°C, preto si ho určite neváhajte zobrať aj na dovolenku, kde spomienky majú vždy výnimočnú podobu. Balenie ponúka 1 kazetu po 10 fotografií.
farebny
Zavrieť

Fujifilm Instax Mini Film STONE GRAY 10ks

9,99 (8,33 bez DPH)
FujiFilm Instax Mini STONE GRAY (10/PK) je určený pre všetky fotoaparáty Instax MINI. Citlivosť filmu je ISO 800 a je balený v kazete, ktorá sa rovno vkladá do fotoaparátu. Efekt okamžitej fotografie ohúri každého a je to vynikajúca spomienka, ktorú si odnesiete rovno z miesta vzniku. Ide o vynovenú verziu filmu s rámikom v textúre betónu, ktorú môžete nosiť stále so sebou alebo si ju nechať zarámovať. Kvalita filmu Instax je jasná a ostrá, preto bude vaša spomienka zachytená v autentickom a prirodzenom podaní. S vylepšenou emulziu je možné fotografovať aj v teplotách od 5°C do 40°C, preto si ho určite neváhajte zobrať aj na dovolenku, kde spomienky majú vždy výnimočnú podobu. Balenie ponúka 1 kazetu po 10 fotografií.
farebny
Zavrieť

Fujifilm Instax Mini Film 20ks

17,99 (14,99 bez DPH)
FujiFilm Instax Mini Glossy (2x10/PK) je určený pre všetky fotoaparáty Instax MINI. Citlivosť filmu je ISO 800 a je balený v kazete, ktorá sa rovno vkladá do fotoaparátu. Efekt okamžitej fotografie ohúri každého a je to vynikajúca spomienka, ktorú si odnesiete rovno z miesta vzniku. Klasický instantný výzor lesklého filmu s bielym rámikom je výnimočná dekorácia, ktorú môžete nosiť stále so sebou alebo si ju nechať zarámovať. Kvalita filmu Instax je jasná a ostrá, preto bude vaša spomienka zachytená v autentickom a prirodzenom podaní. S vylepšenou emulziu je možné fotografovať aj v teplotách od 5°C do 40°C, preto si ho určite neváhajte zobrať aj na dovolenku, kde spomienky majú vždy výnimočnú podobu. Balenie ponúka 2 kazety po 10 fotografií.
ciernobiely
Zavrieť

Fujifilm Instax Mini Film – Čiernobiely 10ks

9,99 (8,33 bez DPH)
Fujifilm Instax MINI Monochrome je skvelý čiernobiely film. Tento film je fajn alternatívou k farebným filmom s rovnakou citlivosťou ISO 800 a s lesklým povrchom. Je vhodný pre všetky fotoaparáty Instax MINI a je balený v kazete, ktorá sa jednoducho vkladá do fotoaparátu. Film prináša neutrálnu tonalitu a príjemný kontrast, ktorý stále vykresľuje detaily v najtmavších bodoch aj v tých najsvetlejších. Jeho využitie je naozaj široké a rozširuje doterajšie možnosti v instantnej fotografii. Jeho výborná ostrosť a zrno dokáže priniesť umelecké kvality. Neváhajte s týmto filmom fotografovať aj architektúru, módnu fotku alebo streetové zábery. Ako každý Instax, má rovnako skvelý efekt na všetkých akciách a pri momentkách, ktoré môžete rovno rozdávať svojim známym. Balenie ponúka jednu kazetu, v ktorej získate 10 fotografií.
farebny
Zavrieť

Fujifilm Instax Square Film – Čierny rám 10ks

12,59 (10,49 bez DPH)
Fujifilm Instax SQUARE Black vám ponúkne alternatívu ku klasickému instaxovému bielemu rámiku. So svojím elegantným čiernym rámikom vytvorí očarujúcu atmosféru v zachytených fotografiách a povznesie tak daný snímok. Tento farebný film má citlivosť ISO 800 a je balený v kazete, vďaka čomu je jednoducho použiteľný. Je vhodný do všetkých fotoaparátov Instax SQUARE. Jeho vylepšená emulgia zaručuje možnosť fotografovať aj v teplotách od 5°C do 40°C. Filmy Instax ponúkajú okamžitú fotografiu, ktorá nadchne každého a vytvorí tak autentickú spomienku v daný moment. Jeho čierny rámik je elegantný, preto sa hodí k fotografiám, ktoré sú tmavšie a dokonale tak vyniknú, svetlé fotografie dokáže taktiež nádherne podporiť a vytvoriť tak výnimočný kontrast. Filmy Instax odporúčame pre každú príležitosť, ktorú stojí za to zachytiť a uchovať. Balenie ponúka jednu kazetu, v ktorej získate 10 fotografií.
farebny
Zavrieť

Fujifilm Instax Square Film 10ks

9,99 (8,33 bez DPH)
FujiFilm Instax SQUARE (10/PK) je určený pre všetky fotoaparáty Instax SQUARE. Citlivosť filmu je ISO 800 a je balený v kazete, ktorá sa rovno vkladá do fotoaparátu. Efekt okamžitej fotografie ohúri každého a je to vynikajúca spomienka, ktorú si odnesiete rovno z miesta vzniku. Klasický instantný výzor lesklého filmu s bielym rámikom je výnimočná dekorácia, ktorú môžete nosiť stále so sebou alebo si ju nechať zarámovať. Kvalita filmu Instax je jasná a ostrá, preto bude vaša spomienka zachytená v autentickom a prirodzenom podaní. S vylepšenou emulziu je možné fotografovať aj v teplotách od 5°C do 40°C, preto si ho určite neváhajte zobrať aj na dovolenku, kde spomienky majú vždy výnimočnú podobu. Balenie ponúka 1 kazetu po 10 fotografií, v ponuke však máme aj balenie dvoch kaziet. 
farebny
Zavrieť

Fujifilm Instax Square Film 20ks

18,99 (15,83 bez DPH)
FujiFilm Instax SQUARE (2x10/PK) je určený pre všetky fotoaparáty Instax SQUARE. Citlivosť filmu je ISO 800 a je balený v kazete, ktorá sa rovno vkladá do fotoaparátu. Efekt okamžitej fotografie ohúri každého a je to vynikajúca spomienka, ktorú si odnesiete rovno z miesta vzniku. Klasický instantný výzor lesklého filmu s bielym rámikom je výnimočná dekorácia, ktorú môžete nosiť stále so sebou alebo si ju nechať zarámovať. Kvalita filmu Instax je jasná a ostrá, preto bude vaša spomienka zachytená v autentickom a prirodzenom podaní. S vylepšenou emulziu je možné fotografovať aj v teplotách od 5°C do 40°C, preto si ho určite neváhajte zobrať aj na dovolenku, kde spomienky majú vždy výnimočnú podobu. Balenie ponúka 2 kazety po 10 fotografií, v ponuke však máme aj balenie jednej kazety po 10 fotografiách.
ciernobiely
Zavrieť

Fujifilm Instax Square Film – Čiernobiely 10ks

13,49 (11,24 bez DPH)
Fujifilm Instax SQUARE Monochrome je skvelý čiernobiely film. Tento film je fajn alternatívou k farebným filmom s rovnakou citlivosťou ISO 800 a s lesklým povrchom. Je vhodný pre všetky fotoaparáty Instax SQUARE a je balený v kazete, ktorá sa jednoducho vkladá do fotoaparátu. Film prináša neutrálnu tonalitu a príjemný kontrast, ktorý stále vykresľuje detaily v najtmavších bodoch aj v tých najsvetlejších. Jeho využitie je naozaj široké a rozširuje doterajšie možnosti v instantnej fotografii. Jeho výborná ostrosť a zrno dokáže priniesť umelecké kvality. Neváhajte s týmto filmom fotografovať aj architektúru, módnu fotku alebo streetové zábery. Ako každý Instax, má rovnako skvelý efekt na všetkých akciách a pri momentkách, ktoré môžete rovno rozdávať svojim známym. Balenie ponúka jednu kazetu, v ktorej získate 10 fotografií.