Prinášame ti službu online spracovania filmov 🎞 📦

Či už si analógový nadšenec alebo profesionálny fotograf, stavíme sa, že pri premene negatívov na digitálne fotografie je tvojou prioritou kvalitné spracovanie filmu. Naša nová služba “online spracovanie filmov” je spoľahlivou možnosťou pre všetkých analógových umelcov. MINULLE prepojilo čaro analógového filmu so silou digitálnej technológie, ktorá umožňuje rýchlejšie, efektívnejšie a profesionálnejšie spracovanie tvojho filmu. V spolupráci so službou Packeta sme vytvorili až 2000 zberných miest po celom Slovensku, na ktorých môžeš odovzdať svoje filmy na spracovanie.

👨🏻‍💻📱
1. Vytvoríš objednávku na spracovanie filmu

Zadať objednávku môžeš tu.
Ak máš špeciálne požiadavky, uveď nám ich v poznámke objednávky. Ak si nevieš s objednávkou poradiť, zavolaj nám na tel. číslo 0951 032 035 a radi ťa prevedieme celým procesom.

 📩📦
2. Odovzdaj filmy v zbernom mieste

Film zabaľ do obálky alebo krabičky, označ ju číslom objednávky alebo menom, a odnes na najbližšie výdajné miesto Packeta. Sú na každom rohu. 🙂
V Packete zadaj kód 94428512, vďaka ktorému balík priletí priamo do nášho laboratória, za dopravu nič neplatíš.
Najbližšie zberné miesto nájdeš tu.

Filmy môžeš odovzdať aj v našej zbernej schránke na Dobšinského 26 v Bratislave, ktorá je dostupná 24 hodín 7 dní v týždni.

 

 🎞
3. Vyvolanie a skenovanie

Tvoju objednávku spracujeme, filmy vyvoláme a dodáme scany vo vysokom rozlíšení. Pri výbere scanu máš na výber zvoliť bežný JPG alebo profesionálny TIF formát. Filmy sú digitalizované scanerom Noritsu LS-600, ktorý ponúka rozlíšenie scanu až do 6000px.

🚚
4. Vrátenie spracovaných filmov

Poznáš ten pocit, keď si v minilabe zabudneš vyzdvihnúť svoj obľúbený film? Vďaka online spracovaniu filmov máš istotu, že každý spracovaný film sa k vráti k tebe spôsobom dopravy, ktorý si sám zvolíš v objednávke. Filmy ti vrátime pripravené na archiváciu, v archivnačnom hárku alebo vo filmovom kanistri.

SPUSTILI SME ZBERNÚ SCHRÁNKU PRE ODOVZANIE FILMOV NA SPRACOVANIE! 📬

Vyhovuje ti priniesť filmy ráno? Môžeš! Máš čas len cez obednú pauzu? Kľudne pribehni. Nemáš nikdy čas cez deň a chceš priniesť filmy v noci? Je to na tebe! 🧘🏻‍♂️

Našu schránku nájdeš v Starom Meste v Bratislave na Dobšinského 26, vieš sa k nám dopraviť peši 🏃🏻‍♂️, na bicykli 🚴🏻‍♀️, na doske 🛹, busom 🚌, ale aj autom 🏎. Spracovanie filmov sa vďaka zbernej schránke stáva ešte dostupnejším!

Pred vhodením filmov do schránky je potrebné vytvoriť online objednávku a označiť filmy číslom objednávky alebo svojim menom. 📝

Ukážka digitalizovaných filmov v MINULLE LABORATORY

Chceš sa na kvalitu scanu pozrieť podrobnejšie? 🔍 Stiahni si surové fotografie v JPG a TIF, porovnávaj, skúmaj a daj nám feedback! 

OBJEDNAJ SI SPRACOVANIE FILMU

Zavrieť

VYVOLANIE + SCAN – 35mm Farebný film (C41)

8,9014,90
Vyvolanie farebných negatívnych filmov a jednorázových fotoaparátov procesom C-41 vrátane scanovania. Svoje vyfotené filmy označ číslom objednávky z potvrdzovacieho e-mailu, prines do najbližšieho výdajneho miesta Packeta, a povedz náš kód: 94428512. Packeta zabezpečí dopravu zdarma z tvojho mesta až do nášho laboratória. Nájdi najbližšie zberné miesto na odovzdanie filmov. Filmy môžeš odovzdať aj v našej zbernej schránke na Dobšinského 26 v Bratislave, ktorá je dostupná 24/7. Spracovanie filmov je zvyčajne do 72 hodín od prevzatia. Digitalizované fotografie z filmu ti zašleme na mail uvedený v objednávke. Filmy sú digitalizované scanerom Noritsu LS-600. Spôsob vrátenia vyvolaných negatívov pripravených na archiváciu si vyberieš v pokladni pri možnostiach dopravy. A nezabudni si k ním pribaliť nové filmy!

VYVOLANIE + SCAN – 35mm Farebný film (ECN-2 SCHUMSCHUM)

11,9515,45
Vyvolanie farebných negatívnych filmov a jednorázových fotoaparátov procesom ECN-2 vrátane scanovania. Svoje vyfotené filmy označ číslom objednávky z potvrdzovacieho e-mailu, prines do najbližšieho výdajneho miesta Packeta, a povedz náš kód: 94428512. Packeta zabezpečí dopravu zdarma z tvojho mesta až do nášho laboratória. Nájdi najbližšie zberné miesto na odovzdanie filmov. Filmy môžeš odovzdať aj v našej zbernej schránke na Dobšinského 26 v Bratislave, ktorá je dostupná 24/7. Spracovanie filmov je zvyčajne do 10 dní od prevzatia. Digitalizované fotografie z filmu ti zašleme na mail uvedený v objednávke. Filmy sú digitalizované scanerom Noritsu LS-600. Spôsob vrátenia vyvolaných negatívov pripravených na archiváciu si vyberieš v pokladni pri možnostiach dopravy. A nezabudni si k ním pribaliť nové filmy!
Zavrieť

VYVOLANIE – 35mm Farebný film (C41)

4,90
Vyvolanie farebných negatívnych filmov procesom C-41. Svoje vyfotené filmy označ číslom objednávky z potvrdzovacieho e-mailu, prines do najbližšieho výdajneho miesta Packeta, a povedz náš kód: 94428512. Packeta zabezpečí dopravu zdarma z tvojho mesta až do nášho laboratória. Nájdi najbližšie zberné miesto na odovzdanie filmov. Filmy môžeš odovzdať aj v našej zbernej schránke na Dobšinského 26 v Bratislave, ktorá je dostupná 24/7. Spracovanie filmov je zvyčajne do 72 hodín od prevzatia. Spôsob vrátenia vyvolaných negatívov pripravených na archiváciu si vyberieš v pokladni pri možnostiach dopravy. A nezabudni si k ním pribaliť nové filmy!  
Zavrieť

SCAN – 35mm Farebný film (C41)

4,9010,90
Scanovanie už vyvolaných filmov. Svoje vyfotené filmy označ číslom objednávky z potvrdzovacieho e-mailu, prines do najbližšieho výdajneho miesta Packeta, a povedz náš kód: 94428512. Packeta zabezpečí dopravu zdarma z tvojho mesta až do nášho laboratória. Nájdi najbližšie zberné miesto na odovzdanie filmov. Filmy môžeš odovzdať aj v našej zbernej schránke na Dobšinského 26 v Bratislave, ktorá je dostupná 24/7. Spracovanie filmov je zvyčajne do 72 hodín od prevzatia. Digitalizované fotografie z filmu ti zašleme na mail uvedený v objednávke. Vyvolané filmy uložíme do archivačných hárkov, alebo necháme v celej rolke a zašleme späť k tebe domov. Spôsob dopravy si vyberieš v pokladni. A nezabudni si k ním pribaliť nové filmy! Filmy sú digitalizované scanerom Noritsu LS-600.
Zavrieť

VYVOLANIE + SCAN – 35mm Čiernobiely film

10,9016,90
Vyvolanie čiernobielych negatívnych filmov vrátane scanovania. Svoje vyfotené filmy označ číslom objednávky z potvrdzovacieho e-mailu, prines do najbližšieho výdajneho miesta Packeta, a povedz náš kód: 94428512. Packeta zabezpečí dopravu zdarma z tvojho mesta až do nášho laboratória. Nájdi najbližšie zberné miesto na odovzdanie filmov. Filmy môžeš odovzdať aj v našej zbernej schránke na Dobšinského 26 v Bratislave, ktorá je dostupná 24/7. Spracovanie filmov do 7-18 dní od prevzatia filmov. Digitalizované fotografie z filmu ti zašleme na mail uvedený v objednávke. Filmy sú digitalizované scanerom Noritsu LS-600. Spôsob vrátenia vyvolaných negatívov pripravených na archiváciu si vyberieš v pokladni pri možnostiach dopravy. A nezabudni si k ním pribaliť nové filmy!
Zavrieť

VYVOLANIE – 35mm Čiernobiely film

5,90
Vyvolanie čiernobielych negatívnych filmov. Svoje vyfotené filmy označ číslom objednávky z potvrdzovacieho e-mailu, prines do najbližšieho výdajneho miesta Packeta, a povedz náš kód: 94428512. Packeta zabezpečí dopravu zdarma z tvojho mesta až do nášho laboratória. Nájdi najbližšie zberné miesto na odovzdanie filmov. Filmy môžeš odovzdať aj v našej zbernej schránke na Dobšinského 26 v Bratislave, ktorá je dostupná 24/7. Spracovanie čiernobielych filmov je zvyčajne 7-18 dní od prevzatia. Spôsob vrátenia vyvolaných negatívov pripravených na archiváciu si vyberieš v pokladni pri možnostiach dopravy. Vyvolané filmy uložíme do archivačných hárkov a zašleme späť až k tebe domov. Spôsob dopravy si vyberieš v pokladni. A nezabudni si k ním pribaliť nové filmy!  
Zavrieť

SCAN – 35mm Čiernobiely film

4,9010,90
Scanovanie už vyvolaných filmov. Svoje vyfotené filmy označ číslom objednávky z potvrdzovacieho e-mailu, prines do najbližšieho výdajneho miesta Packeta, a povedz náš kód: 94428512. Packeta zabezpečí dopravu zdarma z tvojho mesta až do nášho laboratória. Nájdi najbližšie zberné miesto na odovzdanie filmov. Filmy môžeš odovzdať aj v našej zbernej schránke na Dobšinského 26 v Bratislave, ktorá je dostupná 24/7. Spracovanie filmov je zvyčajne do 72 hodín od prevzatia. Digitalizované fotografie z filmu ti zašleme na mail uvedený v objednávke. Vyvolané filmy uložíme do archivačných hárkov, alebo necháme v celej rolke a zašleme späť k tebe domov. Spôsob dopravy si vyberieš v pokladni. A nezabudni si k ním pribaliť nové filmy! Filmy sú digitalizované scanerom Noritsu LS-600.