Pentax Zoom 90-WR
129,00€ (104,88€ bez DPH)
STAV 9/10 – Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný a na svojom tele obsahuje minimálne znaky opotrebovania.
🔋 2x CR123A, ktoré sú súčasťou balenia.
🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu.
🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou.
⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu.
✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami.
Video manuál k fotoaparátu nájdeš tu.
Filmy k fotoaparátu nájdeš tu.
| Značka | Pentax |
|---|---|
| Posúvanie a prevíjanie filmu | Automatické |
| Objektív | 38-90mm, f/3.5-7.5, 8 členov v 7 skupinách |
| Ohnisko | Zoom |
| Ostrenie | Automatické, Minimálna vzdialenosť zaostrenia 0.6m |
| Expozičné časy | 1/5 to 1/400 sec, Bulb |
| Expozičné režimy | Automatický |
| Expozimeter | Áno |
| DX kód | Automatické nastavenie citlivosti filmu ISO 25-3200 |
| Quartz Date | Nie |
| Blesk | Interný blesk |
| Veľkosť filmu | 135 |
| Rozmery | 13,7 x 7,6 x 6,4 cm, 415g |
Nie je na sklade




















