Ricoh RZ-735
79,00€
STAV 9/10 – Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný, na svojom tele obsahuje minimálne znaky opotrebovania.
🔋 1x CR2, ktorá je súčasťou balenia.
🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu.
🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou.
⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu.
✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami.
Video manuál k fotoaparátu nájdeš tu.
Filmy k fotoaparátu nájdeš tu.
| Značka | Ricoh |
|---|---|
| Posúvanie a prevíjanie filmu | Automatické |
| Objektív | Ricoh 35 – 70mm f/5.3-f/10 |
| Ohnisko | Zoom |
| Ostrenie | Automatické, Minimálna zaostrovacia vzdialenosť – super macro režim 0,3 – 0,7 cm |
| Expozičné režimy | Automatický |
| Expozimeter | Áno |
| DX kód | Automatické nastavenie citlivosti filmu ISO 100 – 800 |
| Samospúšť | Áno |
| Quartz Date | Áno |
| Blesk | Interný blesk |
| Veľkosť filmu | 135 |
| Rozmery | 117 x 64 x 42mm, 205g |
Nie je na sklade





















