OLYMPUS µ[mju:] I
269,00€ (218,70€ bez DPH)
STAV 9/10 – Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný, na svojom tele obsahuje minimálne znaky opotrebovania.
🔋 1x CR123A, ktorá je súčasťou balenia.
🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu.
🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou.
⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu.
✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami.
Manuál k fotoaparátu nájdeš tu.
Filmy k fotoaparátu nájdeš tu.
| Značka | Olympus |
|---|---|
| Posúvanie a prevíjanie filmu | Automatické |
| Objektív | 35mm, ƒ/3.5 |
| Ohnisko | Pevný |
| Ostrenie | Automatické, Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 0.35m |
| Expozičné časy | 1/15-1/500s. |
| Expozičné režimy | Automatické |
| Expozimeter | Áno |
| DX kód | Automatické nastavenie citlivosti filmu ISO 50-3200 |
| Samospúšť | Áno |
| Quartz Date | Nie |
| Blesk | Interný blesk |
| Veľkosť filmu | 135 |
| Rozmery | 117 x 63 x 37mm, 170g |
Nie je na sklade
![OLYMPUS µ[mju:] I](https://i0.wp.com/www.minulle.sk/wp-content/uploads/2024/08/IMG_5062.jpg?fit=1000%2C1000&ssl=1)
![OLYMPUS µ[mju:] I](https://i0.wp.com/www.minulle.sk/wp-content/uploads/2024/08/IMG_5066.jpg?fit=1000%2C1000&ssl=1)
![OLYMPUS µ[mju:] I](https://i0.wp.com/www.minulle.sk/wp-content/uploads/2024/08/IMG_5061.jpg?fit=1000%2C1000&ssl=1)
![OLYMPUS µ[mju:] I](https://i0.wp.com/www.minulle.sk/wp-content/uploads/2024/08/IMG_5067.jpg?fit=1000%2C1000&ssl=1)
![OLYMPUS µ[mju:] I](https://i0.wp.com/www.minulle.sk/wp-content/uploads/2024/08/IMG_5064.jpg?fit=1000%2C1000&ssl=1)
![OLYMPUS µ[mju:] I](https://i0.wp.com/www.minulle.sk/wp-content/uploads/2024/08/IMG_5063.jpg?fit=1000%2C1000&ssl=1)
![OLYMPUS µ[mju:] I](https://i0.wp.com/www.minulle.sk/wp-content/uploads/2024/08/IMG_5065.jpg?fit=1000%2C1000&ssl=1)
![OLYMPUS µ[mju:] I](https://i0.wp.com/www.minulle.sk/wp-content/uploads/2024/08/IMG_5068.jpg?fit=1000%2C1000&ssl=1)













