Olympus LT Zoom 105
229,00€
🔋 1x CR123A, ktoré sú súčasťou balenia.
🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu.
🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou.
⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu.
✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami.
Filmy k fotoaparátu nájdeš tu.
Manuál k fotoaparátu nájdeš tu.
Grade A — Výborný stav
Foťák je vo výnimočne zachovalom stave, plne funkčný a pripravený tvoriť. Má minimálne znaky používania.
Grade B — Spoľahlivý stav
Foťák je plne funkčný, no nesie na sebe jemné stopy používania a patinu, ktoré mu dodávajú charakter.
Grade C — Funkčný s nedostatkami
Foťák je funkčný, no niektoré jeho časti už nemusia pracovať úplne dokonale. Všetky známe nedostatky sú poctivo popísané v detaile produktu.
| Stav | Grade B — Spoľahlivý stav |
|---|---|
| Značka | Olympus |
| Posúvanie a prevíjanie filmu | Automatické |
| Objektív | 38 – 105 mm, f/4.5 – 8.9 |
| Ohnisko | Zoom |
| Ostrenie | Automatické, Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 0.6m |
| Expozičné časy | Automatické riadenie expozície, od 1/500 s (pri silnom svetle / širokouhlé ohnisko) do 4 sekúnd (pri slabom svetle / nočný režim) |
| Expozičné režimy | Auto, Auto-S (Red-eye reduction), Fill-in Flash, Night Scene / Night Portrait |
| Expozimeter | Áno |
| DX kód | Automatické nastavenie citlivosti ISO 50 – 3200 |
| Quartz Date | Áno |
| Blesk | Interný blesk |
| Veľkosť filmu | 135 |
| Rozmery | 122 × 69 × 47 mm, cca 255 g |
Nie je na sklade




















