Olympus AZ-300 Superzoom
75,00€
STAV 8/10 – Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol málo používaný, na svojom tele minimálne znaky opotrebovania.
🔋 2x CR123A, ktoré sú súčasťou balenia.
🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu.
🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou.
⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu.
✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami.
Manuál k fotoaparátu nájdeš tu.
Filmy k fotoaparátu nájdeš tu.
| Značka | Olympus |
|---|---|
| Rok vydania | 1988 |
| Posúvanie a prevíjanie filmu | Automatické |
| Objektív | 38 – 105mm f/4.5-6 12 členov v 11 skupinách |
| Ohnisko | Zoom |
| Ostrenie | Automatické, S funkciou Focus Lock, Minimálna ostriaca vzdialenosť 0.8m |
| Expozičné časy | 1/500 – 2 sec |
| Expozičné režimy | Automatický |
| Kompenzícia expozície | Áno, +/- 1.5 |
| Expozimeter | Áno |
| DX kód | Automatické nastavenie citlivosti filmu ISO 25 – 3200 |
| Quartz Date | Nie |
| Blesk | Interný blesk |
| Veľkosť filmu | 135 |
| Rozmery | 132 x 79 x 92mm, 585g |
Nie je na sklade





















