Olympus SUPERZOOM 70G s pôvodným balením
139,00€ (139,00€ bez DPH)
🔋 1x CR123A, ktorá je súčasťou balenia.
🎞 K fotoaparátu pribalíme zdarma 35mm film podľa náhodného výberu.
🧼 Fotoaparát prešiel detailným čistením a dezinfekciou.
⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu fotoaparátu.
✅ Pribalíme ti MINULLE vrecúško, ktoré ochráni fotoaparát pred prachom a škrabancami.
Grade A — Výborný stav
Foťák je vo výnimočne zachovalom stave, plne funkčný a pripravený tvoriť. Má minimálne znaky používania.
Grade B — Spoľahlivý stav
Foťák je plne funkčný, no nesie na sebe jemné stopy používania a patinu, ktoré mu dodávajú charakter.
Na predlom člene objektívu sa nachádza malý škrabanec, ktorý však nemá vplyv na výsledné fotografie.
Grade C — Funkčný s nedostatkami
Foťák je funkčný, no niektoré jeho časti už nemusia pracovať úplne dokonale. Všetky známe nedostatky sú poctivo popísané v detaile produktu.
| Stav | Grade B — Spoľahlivý stav |
|---|---|
| Značka | Olympus |
| Posúvanie a prevíjanie filmu | Automatické |
| Objektív | 38-70 mm f/4.5-8.5 |
| Ohnisko | Zoom |
| Ostrenie | Automatické. Minimálna ostriaca vzdialenosť 0.8m |
| Expozičné režimy | Automatický |
| Samospúšť | Áno, 12 sekúnd |
| Quartzdate | Áno |
| Blesk | Interný blesk |
| DX kód | Automatické nastavenie citlivosti filmu ISO 100-1000 |
| Veľkosť filmu | 135 |
| Rozmery | 118 x 64 x 47 mm, 210g |
Nie je na sklade
Možno by sa Vám páčilo…
KODAK CR123A BATÉRIA
Nový rad batérii KODAK implementuje špecializovanú technológiu, ktorá poskytuje plnohodnotný výkon fotoaparátu. Vďaka dlhoročnej histórii spoločnosti Kodak v oblasti technológií, sú tieto batérie navrhnuté pre elektronické zariadenia s vysokým odberom. Batérie Kodak poskytujú optimálny výkon v extrémnych podmienkach a sú ideálnym spoločníkom pre profesionálnych fotografov, ktorí vyžadujú plný výkon kdekoľvek a kedykoľvek. Pri správnom skladovaní je živnostnosť batérii Kodak až 15 rokov a sú plne funkčné pri teplotách od -40°C do 60°C.
VARTA CR123A BATÉRIA
VARTA ponúka najkomplexnejší prémiový sortiment špeciálnych lítiových a alkalických batérií na trhu. Spĺňajú všetky požiadavky pre plnohodnotné využívanie fotoaparátov alebo bleskov, ale aj smart produktov, medicínskych zariadení a širokej škály elektronických zariadení. Sú skvelým riešením pre prístroje s vysokou spotrebou energie. Batérie VARTA Lithium zvládajú teploty od -20°C až do +60°C. Pri správnom skladovaní garantuje technológia VARTA Lithium životnosť batérii až do 10 rokov.





















