Zobrazený jediný výsledok

Zobraziť filter
Zobraziť 9 24 36

Yashica T4

550,00

Yashica T4 je kompaktný analógový fotoaparát na 35mm kinofilm. Bol predstavený japonskou spoločnosťou Kyocera Corporation už v roku 1990. Fotoaparát je preto známy aj označením „Kyocera Slim T“.

V tomto kompaktnom fotoaparáte nájdeme kvalitný kúsok pevného objektívu Carl Zeiss T* Tessar 35mm f3,5. Objektív prináša kontrastné a ostré fotografie vďaka nadčasovej technológii Tessar, ktorú navrhol a zdokonalil Zeiss. V kombinácii s vrstvou T* nám zaručuje jasné a saturované farby. Presné automatické ostrenie objektívu sa môže pochváliť minimálnou ostriacou vzialenosťou 35cm, čo je pri kompaktných fotoaparátoch veľmi vzácne.

Fotoaparát kompletne preberá nastavenie expozície. Clona ani expozičný čas sa nedajú nastaviť manuálne. Najkratší expozičný čas je 1/700 a najdlhší 1 sekunda. Yashica T4 vďaka čítačke DX kódu načíta filmy až s 3200 ISO.

Fotoaparát poháňa batéria CR123A, ktorá je súčasťou balenia. Ku fotoaparátu pribalíme ako darček film podľa náhodného výberu.

STAV 9/10 –  Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný a má len drobné kozmetické nedostatky.