Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Zobraziť filter
Zobraziť 9 24 36

SUNPET Retro 35mm

30,00
Sunpet je retro analógový fotoaparát na 35mm kinofilm. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti a širokouhlému objektívu je vhodný na zachytenie streetovej alebo dokumentárnej fotografie. Sunpet je ideálny pre ľudí, ktorí chcú začať s analógovou fotografiou. Pomocou svojich funkcii vie ponúknuť rýchle a jednoduché zachytávanie momentiek pre každého. Filmové políčka si pretočíš pomocou kolieska, ktoré je umiestnené na zadnej strane fotoaparátu, vďaka čomu fotoaparát nepotrebuje batériu a ty si môžeš fotenie užívať prakticky bezstarostne. Fotoaparát obsahuje sánky pre externý blesk. Disponuje objektívom s clonou f/8 a uzávierkou 1/100. Fotoaparát pre svoje fungovanie nepotrebuje batériu. Ku fotoaparátu pribalíme ako darček film podľa náhodného výberu.

STAV 10/10 – Fotoaparát nebol používaný a obsahuje originálnu krabičku s dokumentami. Všetky jeho funkcie sú plne funkčné.

PENTAX PC-33

50,00
Pentax PC-33 je analógový fotoaparát na 35mm kinofilm. Obľubu nachádza predovšetkým u fanúšikov obrovského hľadáčiku a rýchleho fotografovania. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti a širokouhlému objektívu je vhodný na zachytenie streetovej alebo dokumentárnej fotografie. Pentax PC-33 je vďaka svojmu automatickému režimu (AUTO) a rýchlym zaostrovaním (AF) skvelý pre začiatočníkov. Pomocou týchto funkcií je zachytávanie momentiek veľmi jednoduché pre každého. Disponuje 30mm objektívom s clonou f/6.3. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti je vhodný na každodenné fotografovanie. Fotoaparát poháňajú 2 batérie AA, ktoré sú súčasťou balenia. Ku fotoaparátu pribalíme ako darček film podľa náhodného výberu.

STAV 8/10 – Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol málo používaný a na svojom tele obsahuje zopár škrabancov, ktoré však neznehodnocujú jeho celkový vzhľad.