Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Zobraziť filter
Zobraziť 9 24 36

Olympus µ[mju:] II ZOOM 80 s originálnou krabičkou

240,00
S filmovým fotoaparátom Olympus MJU II Zoom 80 snímaš okamihy vo veľkosti záberu aký si sám určíš. Umožňuje to zoomovací objektív ohniskovej vzdialenosti od 38-80mm s clonou f/4,5-8,9. Tento fotoaparát má rovnako ako všetky fotoaparáty kategórie µ[mju:] systém viacnásobného automatického zaostrovania. Rozdielom od jeho kolegu s pevným ohniskom je väčší hľadáčik. Tento fotoaparát poháňa batéria CR123A, ktorá je súčasťou nášho balenia. Ku fotoaparátu ako daček pribalíme film podľa náhodného výberu. Súčasťou balenia je taktiež originálna krabička s pôvodnými dokumentami. STAV: 9/10 – Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný a má len drobné kozmetické nedostatky.

Olympus µ[mju:] II ZOOM 115

225,00
S filmovým fotoaparátom Olympus MJU II Zoom 115 snímaš okamihy vo veľkosti záberu aký si sám určíš. Umožňuje to zoomovací objektív ohniskovej vzdialenosti od 38-115mm s clonou f/4,5-8,9. Tento fotoaparát má rovnako ako všetky fotoaparáty kategórie µ[mju:] systém viacnásobného automatického zaostrovania. Disponuje silným bleskom, ktorý je možné zapnúť alebo vypnúť podľa potreby. Rozdielom od jeho kolegu s pevným ohniskom je väčší hľadáčik. Fotoaparát má fukciu Quartzdate pre vyrazenie dátumu priamo na fotografiu. Tento fotoaparát poháňa batéria CR123A, ktorá je súčasťou nášho balenia. Ku fotoaparátu ako daček pribalíme film podľa náhodného výberu. STAV: 9/10 – Všetky funkcie fotoaparátu sú plne funkčné. Fotoaparát bol veľmi málo používaný a má len drobné kozmetické nedostatky.

Olympus µ[mju:] III 120 s originálnou krabičkou

250,00

Spoločnosť Olympus Optical Co. uviedla na trh nový 35 mm kompaktný fotoaparát µ [mju:]-III 120 s ohniskom 38-120mm. 3,2-násobný zoom vložený v tenkom a elegantne navrhnutom tele.

Olympus µ [mju:]-III 120 si zachováva nádherne efektívny tvar radu µ. Disponuje výkonným objektívom s 3,2-násobným priblížením a zároveň tenkým, elegantným telom s hrúbkou len 42 mm. Blok objektívu má dva obojstranné asférické objektívy a jeden sklenený objektív ED s extra nízkym rozptylom, ktorý umožňuje ostrú a vysokokvalitnú fotografiu. Pochváliť sa môže taktiež 11-bodovým automatickým ostrením (AF) a vylepšeným zaostrovacím systémom. Vďaka svojej vodeodolnej stavbe tela ponúkne pocit bezpečia aj.v daždivom počasí.

Odkedy bola séria µ prvýkrát uvedená na trh, jej prepracovaný dizajn a vysoká kvalita z neho urobili svetového bestsellera. Od roku 2001 sa môže pochváliť kumulatívnymi globálnymi predajmi presahujúcimi 20 miliónov kusov. Pridaním μ [mju:]-III 120 do zostavy mal Olympus v úmysle čo najpresnejšie pokryť potreby jeho používateľov, čím sa mu podarilo získať prvenstvo na trhu s kompaktnými analógovými fotoaparátmi.

Fotoaparát poháňa batéria CR123A, ktorá je súčasťou balenia. Ku fotoaparátu pribalíme ako darček film podľa náhodného výberu.

STAV 10/10 - Fotoaparát nebol používaný a obsahuje originálnu krabičku s dokumentami. Všetky jeho funkcie sú plne funkčné.