Zobrazený jediný výsledok

Zobraziť filter
Zobraziť 9 24 36

Olympus µ[mju:] III 120 s originálnou krabičkou

250,00

Spoločnosť Olympus Optical Co. uviedla na trh nový 35 mm kompaktný fotoaparát µ [mju:]-III 120 s ohniskom 38-120mm. 3,2-násobný zoom vložený v tenkom a elegantne navrhnutom tele.

Olympus µ [mju:]-III 120 si zachováva nádherne efektívny tvar radu µ. Disponuje výkonným objektívom s 3,2-násobným priblížením a zároveň tenkým, elegantným telom s hrúbkou len 42 mm. Blok objektívu má dva obojstranné asférické objektívy a jeden sklenený objektív ED s extra nízkym rozptylom, ktorý umožňuje ostrú a vysokokvalitnú fotografiu. Pochváliť sa môže taktiež 11-bodovým automatickým ostrením (AF) a vylepšeným zaostrovacím systémom. Vďaka svojej vodeodolnej stavbe tela ponúkne pocit bezpečia aj.v daždivom počasí.

Odkedy bola séria µ prvýkrát uvedená na trh, jej prepracovaný dizajn a vysoká kvalita z neho urobili svetového bestsellera. Od roku 2001 sa môže pochváliť kumulatívnymi globálnymi predajmi presahujúcimi 20 miliónov kusov. Pridaním μ [mju:]-III 120 do zostavy mal Olympus v úmysle čo najpresnejšie pokryť potreby jeho používateľov, čím sa mu podarilo získať prvenstvo na trhu s kompaktnými analógovými fotoaparátmi.

Fotoaparát poháňa batéria CR123A, ktorá je súčasťou balenia. Ku fotoaparátu pribalíme ako darček film podľa náhodného výberu.

STAV 10/10 - Fotoaparát nebol používaný a obsahuje originálnu krabičku s dokumentami. Všetky jeho funkcie sú plne funkčné.