MC Auto‑Beroflex 135 mm f/2.8
🧼 Objektív prešiel čistením a dezinfekciou.
⚠️ 6 mesačná záručná doba na poruchu objektívu.
Grade A — Výborný stav
Objektív je vo výnimočne zachovalom stave, plne funkčný a pripravený tvoriť. Má minimálne znaky používania.
Grade B — Spoľahlivý stav
Objektív je plne funkčný, no nesie na sebe jemné stopy používania a patinu, ktoré mu dodávajú charakter.
Grade C — Funkčný s nedostatkami
Objektív je funkčný, no niektoré jeho časti už nemusia pracovať úplne dokonale. Všetky známe nedostatky sú poctivo popísané v detaile produktu.
| Značka | Beroflex |
|---|---|
| Ohnisko | Zoom |
| Ohnisková vzdialenosť | 135 mm |
| Clona | f/2.8 – f/22 |
| Ostrenie | Manuálne, minimálna zaostrovacia vzdialenosť 1,47 m |
| Šošovky | 4 členy v 4 skupinách |
| Pre fotoaparát | M42 mount |
| Rozmery | 67 mm x 88 mm, 296 g |
Možno by sa Vám páčilo…
35mm Kodak Gold 200-24 3PACK (EXP 02/2026)
Súvisiace produkty
35mm Kodak Portra 800-36
120 ILFORD HP 5 Plus
35mm Kodak Colorplus 200-36
35mm Kodak Gold 200-36
35mm ILFORD FP 4 Plus 125-36
Kodak Sport Underwater 800 27EXP EXP 06/2024
KODAK WaterSport 400/27 je jednorázový vodotesný fotoaparát určený pre fotenie až do hĺbky 15m. Zachytenie letnej dovolenky alebo cestovateľských spomienok s rodinou či priateľmi je niečo, čo ti s týmto fotoaparátom určite neujde.
Fotoaparát je nabitý filmom s citlivosťou 800 ISO, nedisponuje bleskom a tak potrebuje dostatok svetla. Nezabúdajte na to ani pod hladinou, kde čírosť vody a dostatok svetla rozhoduje o tvojich výsledných fotografiách.
Kodak Sport je vybavený veľkým ciferníkom a natáčacím kolieskom, ktorý sa veľmi ľahko používa na pretáčanie filmu dopredu. Tento dizajn existuje už viac ako desať rokov a osvedčil sa za akýchkoľvek situácií.
Film má exspiráciu 06/2024 no aj po jej uplynutí je stále použiteľný. Môže však vykazovať mierne farebné odchýlky, zvýšené zrno alebo znížený kontrast.Či už sa špliechate po pláži, párty pri bazéne alebo sa chystáte na dobrodružstvo v prírode, lacný vodotesný fotoaparát je skvelou alternatívou k vášmu drahému fotoaparátu alebo telefónu a navyše je pohodlný.
Súčasťou balenia je gumenný remienok na ruku aby vaša plávajúca kamera neutiekla s prílivom.


















